166/2018 – Έκφραση σύμφωνης γνώμης επί της προτάσεως του ΟΑΣΑ για την τροποποίηση της λεωφορειακής γραμμής 700 (Πετρούπολη(Αγ. Τριάδα) – Στ. Περιστερίου)
166/2018 – Έκφραση σύμφωνης γνώμης επί της προτάσεως του ΟΑΣΑ για την τροποποίηση της λεωφορειακής γραμμής 700 (Πετρούπολη(Αγ. Τριάδα) – Στ. Περιστερίου)
166/2018 – Έκφραση σύμφωνης γνώμης επί της προτάσεως του ΟΑΣΑ για την τροποποίηση της λεωφορειακής γραμμής 700 (Πετρούπολη(Αγ. Τριάδα) – Στ. Περιστερίου)
166/2018 – Έκφραση σύμφωνης γνώμης επί της προτάσεως του ΟΑΣΑ για την τροποποίηση της λεωφορειακής γραμμής 700 (Πετρούπολη(Αγ. Τριάδα) – Στ. Περιστερίου)
166/2018 – Έκφραση σύμφωνης γνώμης επί της προτάσεως του ΟΑΣΑ για την τροποποίηση της λεωφορειακής γραμμής 700 (Πετρούπολη(Αγ. Τριάδα) – Στ. Περιστερίου)
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΔέχομαιaΜάθε περισσότεραa