455/2013 – Λήψη απόφασης για τη συμμετοχή του Δήμου στον Άξονα Προτεραιότητας 2 «Αειφόρος Ανάπτυξη και Βελτίωση της Ποιότητας Ζωής» του Περιφερειακού Επιχειρησιακού Προγράμματος «Αττική 2007-2013», Κατηγορία πράξης «Ανάπτυξη υποδομών για την κοινωνική ενσωμάτωση ειδικών ομάδων» και την υποβολή πρότασης ένταξης πράξης με τίτλο «ΠΟΛΥΔΥΝΑΜΟ ΒΙΟΚΛΙΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΟΜΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΙΛΙΟΥ»
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΔέχομαιaΜάθε περισσότεραa